BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 12.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U19 14.12.2019
Cumartesi
11:00
BATIPARK BÜYÜKSIRSPOR

-
KÜMBETSPOR

(H) MUSTAFA ATEŞ
(Y) MURAT MENGÜCEK
(Y) MUHAMMET ARİF ÖZTÜRK
(G) SERKAN KARAYİĞİT
U14 PLAY-OFF 14.12.2019
Cumartesi
13:00
BATIPARK KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

-
AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR

(H) HACI AHMET TOY
(Y) RAMAZAN YÜCE
(Y) FURKAN ONUR SARIOĞLAN
U16 14.12.2019
Cumartesi
15:00
BATIPARK KURTULUŞ 1920 SPOR

-
BÜYÜKSIRSPOR

(H) OKAN MERT UZUN
(Y) EMİRHAN GÜLER
(Y) SÜLEYMAN KAYIRAN
U19 14.12.2019
Cumartesi
15:00
BELEDİYE ARSAN SÜMERSPOR

-
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

(H) RAMAZAN GÜZEL
(Y) MEVLÜTHAN ERTÜRKMEN
(Y) T.CENGİZHAN AKBABA
(G) MUSTAFA GÖK
U19 14.12.2019
Cumartesi
17:00
BELEDİYE AS VEFA

-
EDELERSPOR

(H) ABDULLAH MESUT DOĞRU
(Y) FURKAN KIRMIZITAŞ
(Y) YUNUS EMRE BEYAZ
(G) LOKMAN KARASU
U16 14.12.2019
Cumartesi
13:00
MERKEZ1 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

-
MARAŞGÜCÜSPOR

(H) SİNAN SÜNBÜL
(Y) BURAK SÜRGET
(Y) İSA ERBAŞ
U19 14.12.2019
Cumartesi
15:00
MERKEZ1 FERHUŞ KARACASUSPOR

-
K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

(H) SEMİH KAZANCI
(Y) GÖKHAN GÖNEN
(Y) SAMET BOYAR
(G) İSMAİL GEDEMENLİ
U19 14.12.2019
Cumartesi
17:00
MERKEZ1 ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

-
TÜRKOĞLU BLD. SPOR

(H) ABDULSAMET SAĞIR
(Y) ESHABİL AVCI
(Y) ENES DEMİREL
(G) HAMDİ AKÇAM
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
13:00
ANDIRIN ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR

-
AS VEFA

(H) FATİH ESKALEN
(Y) MUSTAFA ATEŞ
(Y) İSMAİL ÇİRİŞ
(G) EMRE KARAKUZU
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
13:30
BATIPARK ULUDAZSPOR

-
ANADOLU GENÇLİKSPOR

(H) MUSTAFA BARMAN
(Y) ABDULLAH MESUT DOĞRU
(Y) TALİP NACAR
(G) NUSRET DENİZ
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
15:30
BATIPARK HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

-
MARAŞSPOR

(H) YUNUS YILDIZ
(Y) MUSTAFA TIRAŞ
(Y) ALİ BOZKURT
(G) SELAHATTİN ABACI
U14 PLAY-OFF 15.12.2019
Pazar
13:00
BELEDİYE KURTULUŞ 1920 SPOR

-
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR

(H) FURKAN KÜRŞAD DEMİRCİ
(Y) ALİ RIZA GÜÇLÜ
(Y) YUSUF KUTLU
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
15:00
BELEDİYE KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

-
FERHUŞ KARACASUSPOR

(H) ÜMİT BARIŞ BAYHAN
(Y) OKAN MERT UZUN
(Y) KERİM ALİ KOCA
(G) ERDAL KOYUNCU
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
13:00
DOĞUKENT AFŞİN BLD.SPOR

-
PAZARCIKSPOR

(H) HANİFİ VURUCU
(Y) RAMAZAN GÜZEL
(Y) AHMET BALTACI
(G) ÜNAL KAYIRAN
U14 PLAY-OFF 15.12.2019
Pazar
11:00
MERKEZ1 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

-
ULUDAZSPOR

(H) MEHMET ŞİŞMAN
(Y) MUSTAFA BOZDAĞ
(Y) HASAN UYDURAN
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
13:00
MERKEZ1 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

-
ARSAN SÜMERSPOR

(H) ÖKKEŞ GÖNEN
(Y) HÜSEYİN DAPAR
(Y) ZEKERİYA GÖNEN
(G) ŞABAN NEDİRLİ
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
15:00
MERKEZ1 NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

-
KÜMBETSPOR

(H) MEHMET EMİN BARAZİ
(Y) SİNAN SÜNBÜL
(Y) MUSTAFA TOPAL
(G) VELİ ÜNLÜ
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
12:30
TÜRKOĞLU TÜRKOĞLU BLD. SPOR

-
ÇAĞLAYANCERİTSPOR

(H) ADEM ŞAHAN
(Y) TOLGAHAN ARSLAN
(Y) HALİL İBRAHİM ŞAHAN
(G) ABDULKERİM KOCA
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U19 14.12.2019
Cumartesi
11:00
BATIPARK BÜYÜKSIRSPOR

-
KÜMBETSPOR

(H) MUSTAFA ATEŞ
(Y) MURAT MENGÜCEK
(Y) MUHAMMET ARİF ÖZTÜRK
(G) SERKAN KARAYİĞİT
U14 PLAY-OFF 14.12.2019
Cumartesi
13:00
BATIPARK KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

-
AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR

(H) HACI AHMET TOY
(Y) RAMAZAN YÜCE
(Y) FURKAN ONUR SARIOĞLAN
U16 14.12.2019
Cumartesi
15:00
BATIPARK KURTULUŞ 1920 SPOR

-
BÜYÜKSIRSPOR

(H) OKAN MERT UZUN
(Y) EMİRHAN GÜLER
(Y) SÜLEYMAN KAYIRAN
U19 14.12.2019
Cumartesi
15:00
BELEDİYE ARSAN SÜMERSPOR

-
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

(H) RAMAZAN GÜZEL
(Y) MEVLÜTHAN ERTÜRKMEN
(Y) T.CENGİZHAN AKBABA
(G) MUSTAFA GÖK
U19 14.12.2019
Cumartesi
17:00
BELEDİYE AS VEFA

-
EDELERSPOR

(H) ABDULLAH MESUT DOĞRU
(Y) FURKAN KIRMIZITAŞ
(Y) YUNUS EMRE BEYAZ
(G) LOKMAN KARASU
U16 14.12.2019
Cumartesi
13:00
MERKEZ1 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

-
MARAŞGÜCÜSPOR

(H) SİNAN SÜNBÜL
(Y) BURAK SÜRGET
(Y) İSA ERBAŞ
U19 14.12.2019
Cumartesi
15:00
MERKEZ1 FERHUŞ KARACASUSPOR

-
K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

(H) SEMİH KAZANCI
(Y) GÖKHAN GÖNEN
(Y) SAMET BOYAR
(G) İSMAİL GEDEMENLİ
U19 14.12.2019
Cumartesi
17:00
MERKEZ1 ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

-
TÜRKOĞLU BLD. SPOR

(H) ABDULSAMET SAĞIR
(Y) ESHABİL AVCI
(Y) ENES DEMİREL
(G) HAMDİ AKÇAM
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
13:00
ANDIRIN ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR

-
AS VEFA

(H) FATİH ESKALEN
(Y) MUSTAFA ATEŞ
(Y) İSMAİL ÇİRİŞ
(G) EMRE KARAKUZU
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
13:30
BATIPARK ULUDAZSPOR

-
ANADOLU GENÇLİKSPOR

(H) MUSTAFA BARMAN
(Y) ABDULLAH MESUT DOĞRU
(Y) TALİP NACAR
(G) NUSRET DENİZ
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
15:30
BATIPARK HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

-
MARAŞSPOR

(H) YUNUS YILDIZ
(Y) MUSTAFA TIRAŞ
(Y) ALİ BOZKURT
(G) SELAHATTİN ABACI
U14 PLAY-OFF 15.12.2019
Pazar
13:00
BELEDİYE KURTULUŞ 1920 SPOR

-
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR

(H) FURKAN KÜRŞAD DEMİRCİ
(Y) ALİ RIZA GÜÇLÜ
(Y) YUSUF KUTLU
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
15:00
BELEDİYE KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

-
FERHUŞ KARACASUSPOR

(H) ÜMİT BARIŞ BAYHAN
(Y) OKAN MERT UZUN
(Y) KERİM ALİ KOCA
(G) ERDAL KOYUNCU
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
13:00
DOĞUKENT AFŞİN BLD.SPOR

-
PAZARCIKSPOR

(H) HANİFİ VURUCU
(Y) RAMAZAN GÜZEL
(Y) AHMET BALTACI
(G) ÜNAL KAYIRAN
U14 PLAY-OFF 15.12.2019
Pazar
11:00
MERKEZ1 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

-
ULUDAZSPOR

(H) MEHMET ŞİŞMAN
(Y) MUSTAFA BOZDAĞ
(Y) HASAN UYDURAN
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
13:00
MERKEZ1 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

-
ARSAN SÜMERSPOR

(H) ÖKKEŞ GÖNEN
(Y) HÜSEYİN DAPAR
(Y) ZEKERİYA GÖNEN
(G) ŞABAN NEDİRLİ
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
15:00
MERKEZ1 NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

-
KÜMBETSPOR

(H) MEHMET EMİN BARAZİ
(Y) SİNAN SÜNBÜL
(Y) MUSTAFA TOPAL
(G) VELİ ÜNLÜ
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
12:30
TÜRKOĞLU TÜRKOĞLU BLD. SPOR

-
ÇAĞLAYANCERİTSPOR

(H) ADEM ŞAHAN
(Y) TOLGAHAN ARSLAN
(Y) HALİL İBRAHİM ŞAHAN
(G) ABDULKERİM KOCA
1.AMATÖR LİGİ - 9.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
13:00
ANDIRIN ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR

-
AS VEFA

(H) FATİH ESKALEN
(Y) MUSTAFA ATEŞ
(Y) İSMAİL ÇİRİŞ
(G) EMRE KARAKUZU
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
13:30
BATIPARK ULUDAZSPOR

-
ANADOLU GENÇLİKSPOR

(H) MUSTAFA BARMAN
(Y) ABDULLAH MESUT DOĞRU
(Y) TALİP NACAR
(G) NUSRET DENİZ
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
15:30
BATIPARK HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR

-
MARAŞSPOR

(H) YUNUS YILDIZ
(Y) MUSTAFA TIRAŞ
(Y) ALİ BOZKURT
(G) SELAHATTİN ABACI
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
15:00
BELEDİYE KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

-
FERHUŞ KARACASUSPOR

(H) ÜMİT BARIŞ BAYHAN
(Y) OKAN MERT UZUN
(Y) KERİM ALİ KOCA
(G) ERDAL KOYUNCU
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
13:00
DOĞUKENT AFŞİN BLD.SPOR

-
PAZARCIKSPOR

(H) HANİFİ VURUCU
(Y) RAMAZAN GÜZEL
(Y) AHMET BALTACI
(G) ÜNAL KAYIRAN
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
13:00
MERKEZ1 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

-
ARSAN SÜMERSPOR

(H) ÖKKEŞ GÖNEN
(Y) HÜSEYİN DAPAR
(Y) ZEKERİYA GÖNEN
(G) ŞABAN NEDİRLİ
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
15:00
MERKEZ1 NAHIRÖNÜ DUMLUPINARSPOR

-
KÜMBETSPOR

(H) MEHMET EMİN BARAZİ
(Y) SİNAN SÜNBÜL
(Y) MUSTAFA TOPAL
(G) VELİ ÜNLÜ
1.AMATÖR 15.12.2019
Pazar
12:30
TÜRKOĞLU TÜRKOĞLU BLD. SPOR

-
ÇAĞLAYANCERİTSPOR

(H) ADEM ŞAHAN
(Y) TOLGAHAN ARSLAN
(Y) HALİL İBRAHİM ŞAHAN
(G) ABDULKERİM KOCA
U19 LİGİ - 12.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U19 14.12.2019
Cumartesi
11:00
BATIPARK BÜYÜKSIRSPOR

-
KÜMBETSPOR

(H) MUSTAFA ATEŞ
(Y) MURAT MENGÜCEK
(Y) MUHAMMET ARİF ÖZTÜRK
(G) SERKAN KARAYİĞİT
U19 14.12.2019
Cumartesi
15:00
BELEDİYE ARSAN SÜMERSPOR

-
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

(H) RAMAZAN GÜZEL
(Y) MEVLÜTHAN ERTÜRKMEN
(Y) T.CENGİZHAN AKBABA
(G) MUSTAFA GÖK
U19 14.12.2019
Cumartesi
17:00
BELEDİYE AS VEFA

-
EDELERSPOR

(H) ABDULLAH MESUT DOĞRU
(Y) FURKAN KIRMIZITAŞ
(Y) YUNUS EMRE BEYAZ
(G) LOKMAN KARASU
U19 14.12.2019
Cumartesi
15:00
MERKEZ1 FERHUŞ KARACASUSPOR

-
K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

(H) SEMİH KAZANCI
(Y) GÖKHAN GÖNEN
(Y) SAMET BOYAR
(G) İSMAİL GEDEMENLİ
U19 14.12.2019
Cumartesi
17:00
MERKEZ1 ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

-
TÜRKOĞLU BLD. SPOR

(H) ABDULSAMET SAĞIR
(Y) ESHABİL AVCI
(Y) ENES DEMİREL
(G) HAMDİ AKÇAM
U16 LİGİ - 13.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U16 14.12.2019
Cumartesi
15:00
BATIPARK KURTULUŞ 1920 SPOR

-
BÜYÜKSIRSPOR

(H) OKAN MERT UZUN
(Y) EMİRHAN GÜLER
(Y) SÜLEYMAN KAYIRAN
U16 14.12.2019
Cumartesi
13:00
MERKEZ1 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

-
MARAŞGÜCÜSPOR

(H) SİNAN SÜNBÜL
(Y) BURAK SÜRGET
(Y) İSA ERBAŞ
U14 PLAY-OFF LİGİ - 2.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 PLAY-OFF 14.12.2019
Cumartesi
13:00
BATIPARK KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş

-
AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR

(H) HACI AHMET TOY
(Y) RAMAZAN YÜCE
(Y) FURKAN ONUR SARIOĞLAN
U14 PLAY-OFF 15.12.2019
Pazar
13:00
BELEDİYE KURTULUŞ 1920 SPOR

-
KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR

(H) FURKAN KÜRŞAD DEMİRCİ
(Y) ALİ RIZA GÜÇLÜ
(Y) YUSUF KUTLU
U14 PLAY-OFF 15.12.2019
Pazar
11:00
MERKEZ1 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

-
ULUDAZSPOR

(H) MEHMET ŞİŞMAN
(Y) MUSTAFA BOZDAĞ
(Y) HASAN UYDURAN